Komputer przenośny jest dziś sprzętem osobistym.

Wielu ludzi używa go nie tylko do pracy czy nauki, ale też do zabawy: oglądania filmów, słuchania muzyki, przechowywania zdjęć oraz własnoręcznie nakręconych filmów.

Zdają sobie z tego sprawę fabrykanci gadżetów komputerowych, którzy proponują swoim kontrahentom personalizację prywatnego laptopa wedle upodobań, zainteresowań lub także stylu. Najprościej notebooka spersonalizować za pomocą zmiany jego wyglądu lub podkreślenia osobistego ja za pomocą drobnego akcentu. W jaki sposób zmienić wygląd prywatnego notebooka? Odpowiedzi jest co najmniej kilka. Pierwsza to: interesująca torba na notebooka.

Torby, pokrowce czy teczki na laptopy już dawno przestały pełnić funkcję wyłącznie ochronną, dziś są też prawdziwą dekoracją. Elitarne skórzane, plastikowe, gumowe, ile projektów - tyle możliwości. Kolejną propozycją jest upiększenie klawiatury w laptopie. Ozdobić można pojedyncze klawisze do laptopa bądź całą klawiaturę.

Można to zrobić za pomocą taśm dostępnych w sklepach papierniczy czy ze ekwipunkiem komputerowym.

Taśmy te wykazują kapitalną solidność, są odporne na ścieranie oraz dają wyśmienity wynik.

Korzystają z nich przede wszystkim młodzi ludzie, którzy lubią zmieniać klawisze do laptopa w wielu przypadkach.

Bez trudności się je montuje oraz zdejmuje, nie uszkadzają klawiatury, nie zostawiają śladów kleju. Inny sposobem jest nałożenie na klawiaturę wyjątkowej ozdobnej folii. Notebooka można odmienić również za pomocą kolorowej czy wytwornej obudowy.

W sklepach osiągalne są nie wyłącznie plastikowe, ale również gumowe czy eleganckie skórzane.

Wiele zależy od gustu oraz preferencji..