Wbrew pozorom robienie stron internetowych wcale nie jest takim nieskomplikowanym zajęciem. Najbardziej istotną kwestią jaką powinno się określić są potrzeby jakie stawia sięsą stawiane przed stroną www. Powinno się określić czy strona www ma umożliwiać sprzedaż, prezentować towary albo też na 100% być w pewnym sensie wizytówką.
ZDJECIE2 Od tego zależy nie tylko cena realizacji tworzonej strony www, ale także technologia, w której można ją zrobić. W momencie gdy strona www ma być niewymagająca i nieskomplikowana da się spokojnie użyć do tego najstarszej technologii jaką jest HTML bez inwestowania w rozwiązania wykonane z wykorzystaniem CMS.

Ta opcja ma jednak konkretną wadę, a mianowicie nie pozwala na łatwą modyfikację stron.

Następną kategorią stron jakie się wykonuje są strony oparte na CMS. Strony tego rodzaju w większości przypadków pozwala na prostą i sprawną modyfikację treści.
System Zarządzania treścią pozwala na realizownie nowych stron bez udziału programisty. Tego rodzaju opcje są zaszyte w systemie i tak naprawdę tylko i wyłącznie się je włącza. Z tym powinien dać sobie radę nawet nie mający doświadczenia użytkownik stron www. Inną kategorią stron www, które bardzo często się realizuje są sklepy internetowe. Są to bardzo zaawansowane skomplikowane systemy, które pozwalają na sprzedawanie produktów bez najmniejszego problemu. W tego rodzaju systemach zaimplementowane jest wiele różnych zaawansowanych możliwości, które umożliwiają ustalić VAT, rodzaje przesyłek, promocje i dużo innego rodzaju kwestii.

Zrobienie takich stron oczywiście jest najbardziej skomplikowane.

Określone problemy, które związane są z wykonywaniem stron www powinny być opracowywane jak najprościej.
.
Zobacz:
Z jakiego powodu bezustannie nie mogę schudnąć?
Idea powołania przedsiębiorstwa windykacyjnego
Idealny prezent na chrzest